Wraps tortillas
30cm
Hvetetortillas
Varenummer: 150102 | EPD-nummer: 4270393 | GTIN: 07039019501027
Varenummer: 150102
EPD-nummer: 4270393
GTIN: 07039019501027
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO
270 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL 69 %, vann, rapsolje, sukker, emulgator (E471),hevemiddel (E500, E450), salt, surhetsregulerende middel (eplesyre).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 322 kJ/ 313 kcal |
| Fett | 7,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,70 g |
| Karbohydrat | 53,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,90 g |
| - Stivelse | 51,10 g |
| Kostfiber | 2,10 g |
| Protein | 8,00 g (24% *) |
| Salt | 0,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Storbritannia |
| Opphavsland | Storbritannia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 150102 |
| EPD-nummer | 4270393 |
| GTIN | 07039019501027 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018501028 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Bakeprodukter – søte |
| Brick kode | Paier/bakverk – søt (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















