JULESKINKE RØKT
500 GRM
Spiseferdige næringsmidler.
Varenummer: 3060 | EPD-nummer: 2152841 | GTIN: 07070472030600
Varenummer: 3060
EPD-nummer: 2152841
GTIN: 07070472030600
PRODUSENT: Per's Kjøkken AS
VAREMERKE: Per's Kjøkken AS
79 produkter i databasen
Ingredienser
Svinekjøtt (72%), vann, salt, antioksidant E326 og E301, druesukker, stabilisator E450 fosfat, E415 og E407, sukker, konserveringsmiddel E250 og E261, aroma, krydderekstrakt
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 470 kJ/ 112 kcal |
| Fett | 4,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,10 g |
| Karbohydrat | 1,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| Protein | 15,30 g (46% *) |
| Salt | 2,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 3060 |
| EPD-nummer | 2152841 |
| GTIN | 07070472030600 |
| GTIN2 | 07070472306002 |
| GTIN3 | 07070472300604 |
| Opprettet dato | 13.02.2015 |
| Oppdatert dato | 06.01.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 90 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















