KNEKKEBRØD FULLKORNRUG 400G
0 MMT
Varenummer: 1830 | EPD-nummer: 614404 | GTIN: 05010265003437
Varenummer: 1830
EPD-nummer: 614404
GTIN: 05010265003437
INFORMASJONSEIER: Haugen-Gruppen
PRODUSENT: RYVITA
VAREMERKE: RYVITA
4 produkter i databasen
Ingredienser
Fullkornsrugmel, salt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Rug |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Rug |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Havre, Hvete), Sesamfrø og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 444 kJ/ 342 kcal |
| Fett | 1,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 66,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,00 g |
| Kostfiber | 15,20 g |
| Protein | 8,50 g (26% *) |
| Salt | 0,74 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Storbritannia |
| Opphavsland | Storbritannia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1830 |
| EPD-nummer | 614404 |
| GTIN | 05010265003437 |
| GTIN2 | 05010265003499 |
| GTIN3 | 05010265003499 |
| Opprettet dato | 09.04.2015 |
| Oppdatert dato | 07.04.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 30 grader (C) |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















