PARTYSKINKE 500G
4000 GRM
OPPSKÅRET
Varenummer: 050227 | EPD-nummer: 2493377 | GTIN: 97090008190762
Varenummer: 050227
EPD-nummer: 2493377
GTIN: 97090008190762
PRODUSENT: Roar Stang Kjøtt AS
VAREMERKE: Roar Stang Kjøtt
38 produkter i databasen
Ingredienser
Renskåret svinekjøtt 70,9%, vann, potetmel, salt, konserveringsmiddel nitritsalt, kollagenfiber, gelantin, dekstrose, stabilisator E450, antioksidant E301
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 606 kJ/ 145 kcal |
| Fett | 6,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 7,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 14,10 g (43% *) |
| Salt | 2,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 050227 |
| EPD-nummer | 2493377 |
| GTIN | 97090008190762 |
| GTIN2 | 97090008191769 |
| GTIN3 | 97090008191769 |
| Opprettet dato | 15.12.2014 |
| Oppdatert dato | 15.12.2014 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 45 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 25 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















