GUACAMOLE
1000 GRM
Varenummer: 4919 | EPD-nummer: 2974590 | GTIN: 07311310049195
Varenummer: 4919
EPD-nummer: 2974590
GTIN: 07311310049195
PRODUSENT: Santa Maria
VAREMERKE: Santa Maria
244 produkter i databasen
Ingredienser
Avokado (85%), løk, rød paprika, salt, sukker, stabiliseringsmiddel (natriumalginat), surhetsregulerende middel (askorbinsyre, sitronsyre), korianderblad, fortykningsmiddel (xantangummi), jalapeño, hvitløk.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 834 kJ/ 202 kcal |
| Fett | 19,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,40 g |
| Karbohydrat | 3,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,00 g |
| Protein | 1,60 g (5% *) |
| Salt | 1,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Spania |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Lagringstabile kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 4919 |
| EPD-nummer | 2974590 |
| GTIN | 07311310049195 |
| GTIN2 | 17311310049192 |
| GTIN3 | 77311310049194 |
| Opprettet dato | 28.11.2014 |
| Oppdatert dato | 28.11.2014 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -20 grader (C) |
| Temperatur, max. | -2 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 630 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















