PEPPERMIX
550 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 1044445 | GTIN: 07311310064099
Varenummer:
EPD-nummer: 1044445
GTIN: 07311310064099
PRODUSENT: Santa Maria
VAREMERKE: Santa Maria
244 produkter i databasen
Ingredienser
Pepper, salt (20%), paprika, sennep frø, løk, koriander, cayennepepper, selleri, andre krydder.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 247 kJ/ 274 kcal |
| Fett | 8,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,10 g |
| Karbohydrat | 29,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 8,60 g |
| Protein | 12,00 g (36% *) |
| Salt | 19,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Estland |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Krydderblanding |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 1044445 |
| GTIN | 07311310064099 |
| GTIN2 | 17311310064096 |
| GTIN3 | 77311310064098 |
| Opprettet dato | 28.11.2014 |
| Oppdatert dato | 28.11.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Urter/krydder/ekstrakter |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1095 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 945 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















