STEAKHOUSE BBQ SEASONING
700 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 1685759 | GTIN: 07311310064303
Varenummer:
EPD-nummer: 1685759
GTIN: 07311310064303
PRODUSENT: Santa Maria
VAREMERKE: Santa Maria
244 produkter i databasen
Ingredienser
Salt, løk, paprika, hvitløk, svartpepper, chilipepper, tomat, koriander, gjærekstrakt, SENNEP FRØPULVER, aromaa, SELLERI FRØ, klumpforebyggende middel (E551), røkaroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 985 kJ/ 235 kcal |
| Fett | 4,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,70 g |
| Karbohydrat | 30,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,20 g |
| Protein | 11,00 g (33% *) |
| Salt | 29,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Krydderblanding |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 1685759 |
| GTIN | 07311310064303 |
| GTIN2 | 17311310064300 |
| GTIN3 | 77311310064302 |
| Opprettet dato | 28.11.2014 |
| Oppdatert dato | 28.11.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Urter/krydder/ekstrakter |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 630 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















