TANDOORI CHICKEN SPICE MIX
690 GRM
Varenummer: 6312 | EPD-nummer: 2480713 | GTIN: 07311310063122
Varenummer: 6312
EPD-nummer: 2480713
GTIN: 07311310063122
PRODUSENT: Santa Maria
VAREMERKE: Santa Maria
244 produkter i databasen
Ingredienser
Chilipepper, salt (20%), løk, hvitløk, råsukker, ingefær, andra krydder, kanel, spiskummin, sitronjuicekoncentrat, syre (sitronsyre), farge (paprikaextrakt).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 158 kJ/ 275 kcal |
| Fett | 5,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 44,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 15,00 g |
| Protein | 7,80 g (24% *) |
| Salt | 19,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Krydderblanding |
| Varenummer | 6312 |
| EPD-nummer | 2480713 |
| GTIN | 07311310063122 |
| GTIN2 | 17311310063129 |
| GTIN3 | 77311310063121 |
| Opprettet dato | 28.11.2014 |
| Oppdatert dato | 13.12.2019 |
GPC Kategori
| Klasse | Urter/krydder/ekstrakter |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 4 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1095 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 995 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















