HASSELNØTTER HELE RØSTET
2500 GRM
Varenummer: 24010 | EPD-nummer: 4066817 | GTIN: 07023010007886
Varenummer: 24010
EPD-nummer: 4066817
GTIN: 07023010007886
PRODUSENT: Select Gruppen AS
VAREMERKE: Select Flavour
181 produkter i databasen
Ingredienser
Hasselnøtter hele røstet.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Hasselnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
|
Nøtter
Hasselnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 782 kJ/ 674 kcal |
| Fett | 66,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 6,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 0,00 g (0% *) |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | Nøtter og frø |
| Varenummer | 24010 |
| EPD-nummer | 4066817 |
| GTIN | 07023010007886 |
| GTIN2 | 07023010007893 |
| GTIN3 | 07023010007909 |
| Opprettet dato | 09.12.2014 |
| Oppdatert dato | 03.07.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 912 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















