KONFEKT MØRK BRINGEBÆR GANACHE
1800 GRM
Varenummer: 55001-189 | EPD-nummer: 2219475 | GTIN: 07023010000856
Varenummer: 55001-189
EPD-nummer: 2219475
GTIN: 07023010000856
PRODUSENT: Select Gruppen AS
VAREMERKE: Select Flavour
181 produkter i databasen
Ingredienser
Mørk sjokolade 56% (kakaomasse, sukker, kakaosmør, emulgator: soyalecitin), glykose sirup, kondensert melk, bringebær, sukker, konsentrert smør, sorbitol, aromatisk ekstrakt bringebær, sitronsyre, sorbinsyre.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter og Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 140 kJ/ 573 kcal |
| Fett | 39,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 23,60 g |
| - Flerumettede fettsyrer | 13,80 g |
| Karbohydrat | 49,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 19,60 g |
| Protein | 4,60 g (14% *) |
| Salt | 0,01 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Sjokolade eller sjokoladeerstatning |
| Varenummer | 55001-189 |
| EPD-nummer | 2219475 |
| GTIN | 07023010000856 |
| GTIN2 | 07023010000863 |
| GTIN3 | 07023010000863 |
| Opprettet dato | 09.12.2014 |
| Oppdatert dato | 05.05.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Sukker/sukkererstatnings produkter |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 15 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 180 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















