KONFEKT RISTRETTO-KAFFE GANACHE
2500 GRM
Varenummer: 55003-189 | EPD-nummer: 2259810 | GTIN: 07023010001211
Varenummer: 55003-189
EPD-nummer: 2259810
GTIN: 07023010001211
PRODUSENT: Select Gruppen AS
VAREMERKE: Select Flavour
181 produkter i databasen
Ingredienser
Mørk sjokolade 52% (kakaomasse, sukker, kakaosmør, emulgator: soyalecitin), kondensert melk, glykose sirup, helmelk pulver, naturlig vaniljesmak, konsentrert smør, sorbitol, kaffe, sorbinsyre.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 117 kJ/ 506 kcal |
| Fett | 36,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 21,70 g |
| Karbohydrat | 40,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 7,20 g |
| Kostfiber | 5,80 g |
| Protein | 4,60 g (14% *) |
| Salt | 0,57 g |
| Natrium | 0,23 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Sjokolade eller sjokoladeerstatning |
| Varenummer | 55003-189 |
| EPD-nummer | 2259810 |
| GTIN | 07023010001211 |
| GTIN2 | 07023010001228 |
| GTIN3 | 07023010001228 |
| Opprettet dato | 09.12.2014 |
| Oppdatert dato | 05.05.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Sukker/sukkererstatnings produkter |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 15 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 180 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















