MØRDEIGSKÅL RUND SØT
96 PCE
Varenummer: 300015 | EPD-nummer: 4003927 | GTIN: 07023010007091
Varenummer: 300015
EPD-nummer: 4003927
GTIN: 07023010007091
PRODUSENT: Select Gruppen AS
VAREMERKE: Select Flavour
181 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, smør (laktose), sukker, egg, invertsukker, salt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter, Peanøtter og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 156 kJ/ 515 kcal |
| Fett | 26,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 15,73 g |
| Karbohydrat | 61,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 19,10 g |
| Kostfiber | 1,56 g |
| Protein | 0,00 g (0% *) |
| Salt | 0,30 g |
| Natrium | 0,12 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | Ferske kaker, paier eller vannbakkels |
| Varenummer | 300015 |
| EPD-nummer | 4003927 |
| GTIN | 07023010007091 |
| GTIN2 | 07023010007107 |
| GTIN3 | 07023010007107 |
| Opprettet dato | 09.12.2014 |
| Oppdatert dato | 03.07.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Bakeprodukter – søte |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 450 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















