PASTRYPRINT MAISARK
25 PCE
Varenummer: 101003-1 | EPD-nummer: 2290435 | GTIN: 07023010002249
Varenummer: 101003-1
EPD-nummer: 2290435
GTIN: 07023010002249
PRODUSENT: Select Gruppen AS
VAREMERKE: Select Flavour
181 produkter i databasen
Ingredienser
Modifisert maisstivelse, maltodeksin, glyserin, sukker , vann, modifisert potetstivelse, druesukker, vanilin, konserveringsmiddel
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 357 kJ/ 1 494 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 89,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 0,20 g (1% *) |
| Salt | 0,11 g |
| Natrium | 0,04 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | USA |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Baketilbehør |
| Varenummer | 101003-1 |
| EPD-nummer | 2290435 |
| GTIN | 07023010002249 |
| GTIN2 | 07023010002256 |
| GTIN3 | 07023010002263 |
| Opprettet dato | 09.12.2014 |
| Oppdatert dato | 09.12.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Bake-/matlagingsblandinger/produkter |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 12 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 100 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















