PRONTO PASTE BISCOTTINO
4500 GRM
Varenummer: 21008 | EPD-nummer: 4000394 | GTIN: 07023010005868
Varenummer: 21008
EPD-nummer: 4000394
GTIN: 07023010005868
PRODUSENT: Select Gruppen AS
VAREMERKE: Select Flavour
181 produkter i databasen
Ingredienser
Glykose sirup, kondensert melk, eggeplommer, sukker, vann, smaker, stabilisator: modifisert stivelse, salt, vegetabilsk gurkemeie ekstrakt,farge: paprika ekstrakt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten, Nøtter, Peanøtter og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 240 kJ/ 296 kcal |
| Fett | 7,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 51,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 0,00 g (0% *) |
| Salt | 0,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferdigdesserter |
| Varenummer | 21008 |
| EPD-nummer | 4000394 |
| GTIN | 07023010005868 |
| GTIN2 | 07023010005875 |
| GTIN3 | 07023010005882 |
| Opprettet dato | 09.12.2014 |
| Oppdatert dato | 09.12.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Desserter/dessertsauser/topping |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















