HVITLØKSSMØR
2500 GRM
Varenummer: 450 | EPD-nummer: 318402 | GTIN: 07034281450004
Varenummer: 450
EPD-nummer: 318402
GTIN: 07034281450004
PRODUSENT: Synnøve Finden AS
VAREMERKE: SYNNØVE
48 produkter i databasen
Ingredienser
92% Smør (fløte, melkesyrekultur), salt,4 % hvitløkskrydder (68% hvitløk, dekstrose, salt, krydder, krydderurt, smaksforsterker (E621), krydderurtekstrakter, antiklumpemiddel (E551), surhetsregulerende middel (E330), antioksidant (E300)), 2 % hvitløksgranulat, persille.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 840 kJ/ 678 kcal |
| Fett | 77,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 48,00 g |
| Karbohydrat | 4,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,00 g |
| Protein | 2,00 g (6% *) |
| Salt | 2,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Fersk melk eller smørprodukter |
| Varenummer | 450 |
| EPD-nummer | 318402 |
| GTIN | 07034281450004 |
| GTIN2 | 07034283450002 |
| GTIN3 | 07034283450002 |
| Opprettet dato | 15.12.2014 |
| Oppdatert dato | 15.12.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Melk/melkeerstatninger |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 90 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















