GRESK YOGHURT HONNING&GRANOLA
160 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 2848695 | GTIN: 07034281573000
Varenummer:
EPD-nummer: 2848695
GTIN: 07034281573000
PRODUSENT: Synnøve Finden AS
VAREMERKE: SYNNØVE
48 produkter i databasen
Ingredienser
Yoghurt 2% fett(skummet melk, fløte, melkeproteiner, melkesyrekultur ), honning (blanding av EC og ikke-EC honning), granola (havreflak, RawSugar, frokostblandinger (mais, ris, RawSugar, sammalt mel (hvete, rug, bygg ), byggmalt, kakao, salt), solsikkeolje, mel (hvete, rug ), kokos flak, hvetekim, dekstrose ristede hasselnøtter, honning, salt)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete, Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Hasselnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete, Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Hasselnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 576 kJ/ 136 kcal |
| Fett | 2,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,70 g |
| Karbohydrat | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 23,00 g |
| Kostfiber | 0,31 g |
| Protein | 5,70 g (17% *) |
| Salt | 0,12 g |
| Natrium | 0,05 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Hellas |
| Opphavsland | Hellas |
| Varegruppe | Fersk melk eller smørprodukter |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 2848695 |
| GTIN | 07034281573000 |
| GTIN2 | 07034282573009 |
| GTIN3 | 07034283573008 |
| Opprettet dato | 15.12.2014 |
| Oppdatert dato | 07.08.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Melk/melkeerstatninger |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 48 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 27 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















