GRILLMAR. PINNEKJØTT
400 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 4023115 | GTIN: 02369617200004
Varenummer:
EPD-nummer: 4023115
GTIN: 02369617200004
PRODUSENT: TIND Spekevarer AS
VAREMERKE: TIND
49 produkter i databasen
Ingredienser
Lammeside m/ben(95%),salt, marinade(ketchup(tomatpure, sukker, vann, eddiksprit, salt, modifisert stivelse, krydder)sirup, honning, paprikapulver, karri, salt, chili, konserveringsmiddel (E202, E211), antioksidant (E330)),konserveringsmiddel (E250)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 150 kJ/ 274 kcal |
| Fett | 19,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,50 g |
| Karbohydrat | 9,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 9,80 g |
| Protein | 15,80 g (48% *) |
| Salt | 6,00 g |
| Natrium | 2,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 4023115 |
| GTIN | 02369617200004 |
| GTIN2 | 97090013611726 |
| GTIN3 | 97090013610453 |
| Opprettet dato | 17.12.2014 |
| Oppdatert dato | 17.03.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 120 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 40 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















