Cultura Økologisk naturell 1000 g
1000 GRM
Varenummer: 4047 | EPD-nummer: 2298438 | GTIN: 07038010040474
Varenummer: 4047
EPD-nummer: 2298438
GTIN: 07038010040474
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
588 produkter i databasen
Ingredienser
Økologisk lettmelk, Lactobacillus acidophilus La-5, Bifidobacterium Bb-12, yoghurtbakterier
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 175 kJ/ 42 kcal |
| Fett | 1,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,80 g |
| Karbohydrat | 4,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,40 g |
| Protein | 3,30 g (10% *) |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Fersk melk eller smørprodukter |
| Varenummer | 4047 |
| EPD-nummer | 2298438 |
| GTIN | 07038010040474 |
| GTIN2 | 07038010404719 |
| GTIN3 | 17038011404715 |
| Opprettet dato | 20.02.2015 |
| Oppdatert dato | 03.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 29 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 12 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















