TINE isTe Lime flaske 1/2 liter
0,50 LTR
Varenummer: 121 | EPD-nummer: 2154730 | GTIN: 07038010001215
Varenummer: 121
EPD-nummer: 2154730
GTIN: 07038010001215
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
588 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, sukker (6,4 %), aroma, sitronjuice (0,2 %)*, limejuice (0,1 %)*, syre (sitronsyre), ekstrakt av grønn te, surhetsregulerende middel (natriumsitrat) og antioksidant (askorbinsyre). * fra konsentrat.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 117 kJ/ 28 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 6,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 6,60 g |
| Protein | 0,00 g (0% *) |
| Salt | 0,04 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Tedrikker |
| Varenummer | 121 |
| EPD-nummer | 2154730 |
| GTIN | 07038010001215 |
| GTIN2 | 07038011001214 |
| GTIN3 | 37038012001214 |
| Opprettet dato | 20.02.2015 |
| Oppdatert dato | 03.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 210 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















