Piano Sjokoladepudding 2x160 g
300 MLT
Varenummer: 3582 | EPD-nummer: 1913284 | GTIN: 07038010035821
Varenummer: 3582
EPD-nummer: 1913284
GTIN: 07038010035821
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
588 produkter i databasen
Ingredienser
sjokoladepudding (helmelk, sukker*, 3 % kakao, modifisert maisstivelse, gelatin (fra storfe), stabilisator (pektin, agar)), 39 % vaniljesaus (helmelk, fløte, sukker*, modifisert potetstivelse, stabilisator (pektin, guarkjernemel), emulgator (mono- og diglyserider av fettsyrer), aroma, farge (betakaroten))* Totalt 13 % tilsatt sukker
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 595 kJ/ 142 kcal |
| Fett | 6,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,80 g |
| Karbohydrat | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 17,00 g |
| Protein | 3,40 g (10% *) |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferdigdesserter |
| Varenummer | 3582 |
| EPD-nummer | 1913284 |
| GTIN | 07038010035821 |
| GTIN2 | 07038010358210 |
| GTIN3 | 07038011358219 |
| Opprettet dato | 20.02.2015 |
| Oppdatert dato | 03.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 115 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 39 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















