TINE Kremost Naturell 1 kg sp.
1000 GRM
Varenummer: 2315 | EPD-nummer: 577379 | GTIN: 07038010023156
Varenummer: 2315
EPD-nummer: 577379
GTIN: 07038010023156
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
588 produkter i databasen
Ingredienser
pasteurisert melk og fløte, salt og stabilisator (karragenan, guarkjernemel og xanthangummi)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 061 kJ/ 257 kcal |
| Fett | 25,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 16,00 g |
| Karbohydrat | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,00 g |
| Protein | 5,00 g (15% *) |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Behandlet ost |
| Varenummer | 2315 |
| EPD-nummer | 577379 |
| GTIN | 07038010023156 |
| GTIN2 | 07038010231513 |
| GTIN3 | 17038010231510 |
| Opprettet dato | 20.02.2015 |
| Oppdatert dato | 03.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 109 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 37 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















