TINE NÅ Paideig 250 g
250 GRM
Varenummer: 3641 | EPD-nummer: 1597178 | GTIN: 07038010036415
Varenummer: 3641
EPD-nummer: 1597178
GTIN: 07038010036415
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
588 produkter i databasen
Ingredienser
hvetemel, vann, shea- og rapsolje, etylalkohol, hvetestivelse, salt, sukker, surhetsregulerende middel (sitronsyre), emulgator (mono- og diglyserider av fettsyrer), antioksidant (askorbinsyre)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 601 kJ/ 383 kcal |
| Fett | 21,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,70 g |
| Karbohydrat | 42,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,30 g |
| Protein | 5,90 g (18% *) |
| Salt | 1,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Østerrike |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Bakeblandinger |
| Varenummer | 3641 |
| EPD-nummer | 1597178 |
| GTIN | 07038010036415 |
| GTIN2 | 07038010364129 |
| GTIN3 | 17038011364118 |
| Opprettet dato | 20.02.2015 |
| Oppdatert dato | 03.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 31 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 14 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















