Snurring 12x375g
4500 GRM
Varenummer: 601001 | EPD-nummer: 755686 | GTIN: 07046211010431
Varenummer: 601001
EPD-nummer: 755686
GTIN: 07046211010431
INFORMASJONSEIER: Nortura
PRODUSENT: Terina
VAREMERKE: TERINA
12 produkter i databasen
Ingredienser
Storfe- og svinekjøtt (37 %), erter, ris, svor, vann, tomatpuré, soyaprotein, løk, buljong (gjærekstrakt, maltodextrin, rapsolje, løk, purre, gulrot, løpstikke), salt, melkeprotein, dekstrose, krydder, konserveringsmiddel E250.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 377 kJ/ 135 kcal |
| Fett | 6,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,30 g |
| - Enumettede fettsyrer | 2,60 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,40 g |
| Karbohydrat | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,90 g |
| Protein | 8,00 g (24% *) |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 601001 |
| EPD-nummer | 755686 |
| GTIN | 07046211010431 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 09.11.2016 |
| Oppdatert dato | 09.11.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 2190 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 720 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















