Belgiske trøfler m/kakao
250 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 3064870 | GTIN: 07035620005954
Varenummer:
EPD-nummer: 3064870
GTIN: 07035620005954
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
205 produkter i databasen
Ingredienser
Vegetabilsk olje (kokos, palmekjerne), sukker, fettredusert kakao (15,5 %)*, mysepulver (fra melk), emulgator E322/solsikkelecitin. Kan inneholde spor av gluten, soya og nøtter. * UTZ-sertifisert.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten, Nøtter og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 491 kJ/ 600 kcal |
| Fett | 45,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 40,00 g |
| - Enumettede fettsyrer | 3,60 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,70 g |
| Karbohydrat | 41,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 39,30 g |
| - Stivelse | 2,10 g |
| Kostfiber | 5,00 g |
| Protein | 4,20 g (13% *) |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 3064870 |
| GTIN | 07035620005954 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 16.10.2015 |
| Oppdatert dato | 20.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















