Biffsnadder
480 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 3058526 | GTIN: 07035620011429
Varenummer:
EPD-nummer: 3058526
GTIN: 07035620011429
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FERSK & FERDIG
70 produkter i databasen
Ingredienser
Slottspoteter (41,7 %) [potet (fritert i rapsolje), olivenolje, salt, krydderblanding (bestrålt) (krydder, paprika, løk, dekstrose, hydrolysert vegetabilsk protein, salt, krydderekstrakter)], biffsnadder (37,5 %) [norsk storfekjøtt (31 %), løk, sjampinjong, paprika, krydderblanding (svinesvor, aroma, maltodekstrin, salt, dekstrose, pepper, fargestoff E150c, løkpulver)], bearnaisesaus (20,8 %) [vann, fløte (melk) (inkl. emulgator E572e, stabilisator (E412, E415)), smør (melk) (inkl. vitamin D), modifisert maisstivelse, krydderblanding (krydder, dekstrose, gjærekstrakt, krydderekstrakter, selleri, løk, muskat), sitronsaft, sukker, salt, estragon, gurkemeie, pepper]. Kan inneholde spor av gluten, skalldyr, egg, fisk, soya og sennep. Pakket i beskyttende atmosfære.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten, Soya, Skalldyr, Sennep, Fisk og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 536 kJ/ 128 kcal |
| Fett | 6,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,30 g |
| Karbohydrat | 12,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,60 g |
| - Stivelse | 10,40 g |
| Protein | 4,50 g (14% *) |
| Salt | 0,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 3058526 |
| GTIN | 07035620011429 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 30.04.2015 |
| Oppdatert dato | 03.08.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 21 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 15 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















