Is med sjokolade, kjeks og krem
0,7 LTR
Varenummer: | EPD-nummer: 3082427 | GTIN: 07035620000645
Varenummer:
EPD-nummer: 3082427
GTIN: 07035620000645
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
205 produkter i databasen
Ingredienser
Melk (55 %), fløte, sukker, sjokoladesaus (10 %) [sukker, solsikkeolje, hasselnøtter, kakaokjeks (hvetemel, sukker, palmeolje, egg, kakao, melkepulver, hevemiddel (E450i, E500ii)), kakao, melkepulver, glukose, emulgator E322 (soyalecitin), aroma], skummetmelkpulver, glukose, dekstrose, egg, vann, modifisert, maisstivelse, stabilisator (E410, E412), emulgator E471.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 930 kJ/ 222 kcal |
| Fett | 11,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,30 g |
| Karbohydrat | 25,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 24,80 g |
| - Stivelse | 0,90 g |
| Protein | 4,20 g (13% *) |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 3082427 |
| GTIN | 07035620000645 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 30.04.2015 |
| Oppdatert dato | 03.08.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -28 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















