Kokesjokolade lys
100 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 364000 | GTIN: 07311041001387
Varenummer:
EPD-nummer: 364000
GTIN: 07311041001387
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
466 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, kakaosmør*, helmelkpulver, kakaomasse*, mysepulver(melk), emulgator (E322/solsikkelecitin, E476) og aroma. Kan inneholde spor av gluten, egg, peanøtter, nøtter og soya. Inneholder minst 25 % kakaotørrstoff.
*UTZ-sertifisert.
Opprinnelsesland for råvarene avviker fra produksjonslandet.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten, Nøtter, Egg, Peanøtter og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 154 kJ/ 515 kcal |
| Fett | 26,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 16,00 g |
| Karbohydrat | 63,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 62,00 g |
| - Stivelse | 1,00 g |
| Kostfiber | 2,20 g |
| Protein | 6,10 g (18% *) |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Spania |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 364000 |
| GTIN | 07311041001387 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 30.04.2015 |
| Oppdatert dato | 21.03.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















