Kremet pastasalat kylling og sopp
250 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 3088580 | GTIN: 07035620025587
Varenummer:
EPD-nummer: 3088580
GTIN: 07035620025587
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FERSK & FERDIG
70 produkter i databasen
Ingredienser
kokt pasta (49 %) [vann, durumhvetemel, egg, salt], rapsolje, stekt kyllinglet (7 %) [kylling fra Brasil/EU, salt, stivelse, dekstrose], stekt sopp (6 %), vann, Foccacia rosmarin krutonger 4 % [hvetemel, olivenolje, salt, gjær, byggmalt (gluten), rosmarin], fløte (melk), sukker, balsamicoeddik [hvitvinseddik, druekonsentrat], eddik, urter, vårløk (1 %), Bacon (1 %) [svinekjøtt fra Tyskland/Nederland, salt, konserveringsmiddel E250, surhetsregulerende middel E326, stabilisator E450, surhetsregulerende middel E301, glukosesirup, røykaroma, aroma], salt, hvitost (melk), stivelse, krydder, hvitløk, eggeplomme, modisert stivelse, fortykningsmiddel (E412, E415) og surhetsregulerende middel E262. Pakket i beskyttende atmosfære.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 889 kJ/ 213 kcal |
| Fett | 12,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,10 g |
| Karbohydrat | 19,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,10 g |
| - Stivelse | 14,00 g |
| Kostfiber | 0,90 g |
| Protein | 5,80 g (18% *) |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 3088580 |
| GTIN | 07035620025587 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 21.03.2016 |
| Oppdatert dato | 20.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 21 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 11 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















