Kryddersildfilet
200 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 3066255 | GTIN: 02365610900002
Varenummer:
EPD-nummer: 3066255
GTIN: 02365610900002
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FISKEMANNEN
101 produkter i databasen
Ingredienser
Sildefilet (Clupea harengus) (96 %), salt, sukker, krydder. Fangstområdet for Sild: Nordvestlige Atlanterhavet, FAO 21.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 938 kJ/ 224 kcal |
| Fett | 10,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,00 g |
| Karbohydrat | 24,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| - Stivelse | 24,50 g |
| Protein | 7,60 g (23% *) |
| Salt | 3,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 3066255 |
| GTIN | 02365610900002 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 30.04.2015 |
| Oppdatert dato | 20.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 180 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















