Kryddersmør
65 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 3069507 | GTIN: 07035620006753
Varenummer:
EPD-nummer: 3069507
GTIN: 07035620006753
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
205 produkter i databasen
Ingredienser
Smør (75 %) [fløte, salt, melkesyrekultur, vitamin D], krydder (bestrålt) (8,6 %) [inkl. løk og paprika], salt og surhetsregulerende middel E330
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 434 kJ/ 591 kcal |
| Fett | 61,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 34,70 g |
| - Enumettede fettsyrer | 16,50 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 1,60 g |
| Karbohydrat | 6,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,10 g |
| - Stivelse | 4,50 g |
| Kostfiber | 1,20 g |
| Protein | 1,70 g (5% *) |
| Salt | 3,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 3069507 |
| GTIN | 07035620006753 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 30.04.2015 |
| Oppdatert dato | 24.05.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 160 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















