Kyllingspyd sweet chili
500 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 3102894 | GTIN: 07035620018763
Varenummer:
EPD-nummer: 3102894
GTIN: 07035620018763
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FERSK & FERDIG
70 produkter i databasen
Ingredienser
nudler i sweet chilisaus (76 %) [sweet chilisaus (47,2 %) [vann, palmesukker, soyasaus [vann, soyabønner, hvete, salt], modifisert maisstivelse E1442, chilipaste [chilli, vann, salt, modifisert stivelse, surhetsregulerende middel E330, konserveringsmiddel (E202, E211)], hvitløk, ingefær, koriander], grønnsaker i variabelt mengdeforhold (26,4 %) [vannkastanjer, minimais, paprika, purre, black fungus (sopp)], nudler (26,4 %) [hvetemel, egg, salt]], kyllingspyd (24 %) [kyllingfilét fra Thailand (59 %), marinade [vann, glukosesirup, sukker, soyasaus [vann, soyabønner, hvete, salt], fortykningsmiddel E1420, eddik, salt, rød chilipuré, fortykningsmiddel E1414, hvitløkspasta, saltsammensetning [hevemiddel E500ii, salt, antiklumpemiddel E331iii], potetstivelse, chilipulver]]. Kan inneholde spor av skalldyr, fisk, melk, selleri og sennep. Pakket i beskyttende atmosfære.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Skalldyr, Sennep, Selleri, Melk og Fisk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 430 kJ/ 102 kcal |
| Fett | 1,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,30 g |
| Karbohydrat | 16,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,90 g |
| - Stivelse | 10,80 g |
| Protein | 6,20 g (19% *) |
| Salt | 0,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 3102894 |
| GTIN | 07035620018763 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 16.10.2015 |
| Oppdatert dato | 20.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 28 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 20 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















