Urtesmør ramsløk og flaksalt
65 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 3108693 | GTIN: 07035620025891
Varenummer:
EPD-nummer: 3108693
GTIN: 07035620025891
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
205 produkter i databasen
Ingredienser
Smør (81,5 %) [fløte (fra melk), salt, melksyrekultur, vitamin D], vann, ramsløk (1%), sitronpepper, flaksalt, krydder (bestrålt), surhetsregulerende middel E330
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 519 kJ/ 612 kcal |
| Fett | 67,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 41,00 g |
| - Enumettede fettsyrer | 17,90 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 1,90 g |
| Karbohydrat | 1,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,10 g |
| - Stivelse | 1,30 g |
| Kostfiber | 0,10 g |
| Protein | 0,90 g (3% *) |
| Salt | 1,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 3108693 |
| GTIN | 07035620025891 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 24.05.2016 |
| Oppdatert dato | 02.09.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 160 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















