Wienerpølser
720 GRM
Varenummer: | EPD-nummer: 1205988 | GTIN: 07035620084102
Varenummer:
EPD-nummer: 1205988
GTIN: 07035620084102
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FIRST PRICE
254 produkter i databasen
Ingredienser
norsk kjøtt (60 %) av svin og storfe, vann, tapiokastivelse, konserveringsmiddel (E326, E250), glukose, svineprotein, vegetabilsk fiber (potet, gulrot, bambus), salt, krydder (pepper, muskat, ingefær), stabilisator (E450, E451), antioksidant E301 og røykaroma. Importert fåretarm. Pakket i beskyttende atmosfære.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 961 kJ/ 232 kcal |
| Fett | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,40 g |
| Karbohydrat | 7,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,80 g |
| - Stivelse | 5,40 g |
| Kostfiber | 1,00 g |
| Protein | 9,70 g (29% *) |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 1205988 |
| GTIN | 07035620084102 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 30.04.2015 |
| Oppdatert dato | 20.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 35 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 19 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















