CAPPUCCINOMOUSSE
2 LTR
Varenummer: F10822 | EPD-nummer: 2630895 | GTIN: 04007801108221
Varenummer: F10822
EPD-nummer: 2630895
GTIN: 04007801108221
PRODUSENT: Unilever
VAREMERKE: CARTE D'OR
26 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, fullherdet vegetabilsk fett (kokos) MELKESUKKER, sjokolade 9,1 % (sukker, kakaomasse, MELKEPULVER, MELKEFETT, kakaosmør, aroma), emulgatorer (eddiksyreestere av mono- og diglyserider av fettsyrer, mono- og diglyserider av fettsyrer), skummet MELKEPULVER, modifisert stivelse, kaffeekstrakt 3,2 %, MELKEPROTEIN, gelatine (fra gris), stabilisator (natriumalginat, E464), aroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 000 kJ/ 480 kcal |
| Fett | 20,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 19,00 g |
| Karbohydrat | 66,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 62,00 g |
| Kostfiber | 1,50 g |
| Protein | 9,00 g (27% *) |
| Salt | 0,27 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Desserter og dessertpynt |
| Varenummer | F10822 |
| EPD-nummer | 2630895 |
| GTIN | 04007801108221 |
| GTIN2 | 08711200507764 |
| GTIN3 | 08711200507764 |
| Opprettet dato | 12.09.2012 |
| Oppdatert dato | 10.11.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Desserter/dessertsauser/topping |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 720 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 240 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















