CARBONARASAUS
27 LTR
Varenummer: 36201901 | EPD-nummer: 2294742 | GTIN: 08712566620197
Varenummer: 36201901
EPD-nummer: 2294742
GTIN: 08712566620197
PRODUSENT: Unilever
VAREMERKE: KNORR
162 produkter i databasen
Ingredienser
Ostepulver 21% (OST, myse (MELK)), FLØTEPULVER 16%, modifisert stivelse, palmefett, stivelse, EGGEPLOMMEPULVER 6,0%, bacon 5,3% (svinekjøtt, salt), salt, HVETEMEL, aroma (med bl.a. MELK), gjærekstrakt, sukker, hvitløk, persille, gurkemeie, myse (MELK), røykaroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Selleri
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 200 kJ/ 540 kcal |
| Fett | 40,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 25,00 g |
| Karbohydrat | 30,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,50 g |
| Kostfiber | 0,50 g |
| Protein | 14,00 g (42% *) |
| Salt | 5,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Tilsetningssaus |
| Varenummer | 36201901 |
| EPD-nummer | 2294742 |
| GTIN | 08712566620197 |
| GTIN2 | 08712566165315 |
| GTIN3 | 08712566165315 |
| Opprettet dato | 01.02.2012 |
| Oppdatert dato | 06.08.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















