HØNSEBULJONG
3000 GRM
Varenummer: F89595 | EPD-nummer: 2705234 | GTIN: 08711200598311
Varenummer: F89595
EPD-nummer: 2705234
GTIN: 08711200598311
PRODUSENT: Unilever
VAREMERKE: KNORR
162 produkter i databasen
Ingredienser
Salt, maltodekstrin*, maisstivelse*, kyllingkjøtt* 5,6%, rørsukker*, kyllingfett*, aroma, løk*, krydder (gurkemeie, hvitpepper)*, rosmarin*, antioksidant (rosmarinekstrakt)*. * = Økologisk ingrediens fra EU/ikke-EU-jordbrug. *Under 20ppm gluten
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 111 kJ/ 264 kcal |
| Fett | 4,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,30 g |
| Karbohydrat | 51,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 6,20 g |
| Kostfiber | 0,50 g |
| Protein | 4,40 g (13% *) |
| Salt | 36,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sveits |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Tilsetningssaus |
| Varenummer | F89595 |
| EPD-nummer | 2705234 |
| GTIN | 08711200598311 |
| GTIN2 | 08711200895953 |
| GTIN3 | 08711200598328 |
| Opprettet dato | 16.05.2013 |
| Oppdatert dato | 10.11.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















