HOLLANDAISESAUS
6 LTR
Varenummer: 16423001 | EPD-nummer: 2281962 | GTIN: 05719642304746
Varenummer: 16423001
EPD-nummer: 2281962
GTIN: 05719642304746
PRODUSENT: Unilever
VAREMERKE: KNORR
162 produkter i databasen
Ingredienser
Palmefett, modifisert stivelse, solsikkeolje, maltodekstrin, salt, EGGEPULVER 3,0 %, MELKESUKKER, sukker, stivelse, MELKEPROTEIN, løkpulver, emulgator (SOYALECITHIN), gulrotjuicekonsentrat, gjærekstrakt, fortykningsmiddel (guarkjernemel), surhetsregulerende middel (natriumdiacetat, kalsiumlaktat), krydder (med bl.a. hvitløk), aroma, syre (sitronsyre, melkesyre), sitronpulver.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten, Selleri og Sennep
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 566 kJ/ 613 kcal |
| Fett | 49,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 22,00 g |
| Karbohydrat | 40,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 6,80 g |
| Kostfiber | 0,80 g |
| Protein | 3,30 g (10% *) |
| Salt | 3,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sveits |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Tilsetningssaus |
| Varenummer | 16423001 |
| EPD-nummer | 2281962 |
| GTIN | 05719642304746 |
| GTIN2 | 08712566642304 |
| GTIN3 | 08712566178315 |
| Opprettet dato | 01.02.2012 |
| Oppdatert dato | 10.11.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















