HVIT BASISSAUS
4250 GRM
Varenummer: F12677 | EPD-nummer: 2968758 | GTIN: 08712100126772
Varenummer: F12677
EPD-nummer: 2968758
GTIN: 08712100126772
PRODUSENT: Unilever
VAREMERKE: KNORR
162 produkter i databasen
Ingredienser
Rismel, modifisert stivelse, maltodekstrin, salt, palmefett, stivelse, glukosesirup, gjærekstrakt, solsikkeolje, sukker, krydder (hvit pepper, gurkemeie). *under 20ppm gluten
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 600 kJ/ 390 kcal |
| Fett | 9,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,00 g |
| Karbohydrat | 71,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,50 g |
| Kostfiber | 1,00 g |
| Protein | 5,00 g (15% *) |
| Salt | 9,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sveits |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Tilsetningssaus |
| Varenummer | F12677 |
| EPD-nummer | 2968758 |
| GTIN | 08712100126772 |
| GTIN2 | 08712100387012 |
| GTIN3 | 08712100387012 |
| Opprettet dato | 11.03.2014 |
| Oppdatert dato | 10.11.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















