OKSESJY
1000 GRM
Varenummer: 18386301 | EPD-nummer: 2467165 | GTIN: 08722700565512
Varenummer: 18386301
EPD-nummer: 2467165
GTIN: 08722700565512
PRODUSENT: Unilever
VAREMERKE: KNORR
162 produkter i databasen
Ingredienser
Ingredienser: Salt, gjærekstrakt, vegetabilsk fett (palme), potetmel, kjøttekstrakt 6,1 %, solsikkeolje, maltodekstrin, aroma, sukker. Saltinnhold i ferdig kraft er 0,6 %.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 700 kJ/ 400 kcal |
| Fett | 24,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 12,00 g |
| Karbohydrat | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,00 g |
| Kostfiber | 0,50 g |
| Protein | 19,00 g (58% *) |
| Salt | 23,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Tilsetningssaus |
| Varenummer | 18386301 |
| EPD-nummer | 2467165 |
| GTIN | 08722700565512 |
| GTIN2 | 08712566838639 |
| GTIN3 | 08712566279739 |
| Opprettet dato | 01.02.2012 |
| Oppdatert dato | 10.11.2014 |
GPC Kategori
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















