OSTESAUS
22 LTR
Varenummer: 36202401 | EPD-nummer: 2318624 | GTIN: 08712566620241
Varenummer: 36202401
EPD-nummer: 2318624
GTIN: 08712566620241
PRODUSENT: Unilever
VAREMERKE: KNORR
162 produkter i databasen
Ingredienser
OSTEPULVER 23 % (med Mozzarella, Emmentaler, Gouda, Danbo, Camembert, mysepulver(MELK)), palmefett, HVETEMEL, modifisert stivelse, maltodekstrin, salt, MELKESUKKER, sukker, aroma (med bl.a. MELK), MELKEPROTEIN, stabilisator (E 450, E 262), fortykningsmiddel (xantangummi), gjærekstrakt, stivelse, krydder, løkpulver, mysepulver (MELK), sitronjuicepulver.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Egg, Selleri og Sennep
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 043 kJ/ 490 kcal |
| Fett | 30,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 19,00 g |
| Karbohydrat | 41,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 7,20 g |
| Kostfiber | 1,40 g |
| Protein | 12,00 g (36% *) |
| Salt | 9,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Tilsetningssaus |
| Varenummer | 36202401 |
| EPD-nummer | 2318624 |
| GTIN | 08712566620241 |
| GTIN2 | 08712566165353 |
| GTIN3 | 08712566165353 |
| Opprettet dato | 01.02.2012 |
| Oppdatert dato | 05.08.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















